ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
ΑΡΧΙΚΗ / ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ / Η «Ενωτική Δημοτική Κίνηση» παρουσιάζει τους υποψηφίους της

logo_small2

ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΥΜΝΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΑΓΙΑΣΟΦΙΤΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

3

ΓΙΑΝΝΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

5

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ

ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6

ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

7

ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

8

ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

9

ΜΠΛΟΥΚΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

10

ΞΥΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11

ΠΑΛΗΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

12

ΠΑΡΙΣΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13

ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14

ΤΖΑΝΗ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

15

ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

16

ΧΑΝΤΖΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΗΡΕΩΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΑΛΑΤΖΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

3

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

5

ΔΑΝΕΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ

6

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

7

ΔΡΙΒΑΣ

ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

9

ΚΑΡΑΤΖΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

10

ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11

ΛΙΤΣΑΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

12

ΜΑΚΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13

ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14

ΜΠΟΥΡΛΕΤΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

15

ΣΚΟΜΠΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

16

ΣΟΦΡΩΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

17

ΤΑΡΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

18

ΧΑΛΟΥΛΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΗΛΕΩΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΓΕΩΡΓΑΚΑΙΝΑ

ΕΛΕΝΗ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

3

ΚΑΡΜΙΡΑΝΤΖΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4

ΜΟΥΛΑΡΗ

ΕΛΕΝΗ

ΜΙΧΑΗΛ

5

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

6

ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7

ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ

ΝΙΚΗ

ΑΝΔΡΕΑΣ

   8

ΣΕΣΟΝΤΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

   9

ΧΑΤΖΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΑΥΓΕΡΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΜΟΥΡΓΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

3

ΜΠΕΛΑΡΑΣ

ΑΓΓΕΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΗΣ

4

ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2

ΓΕΩΡΓΑΚΑΙΝΑ

ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3

ΠΑΠΑΜΗΤΣΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΕΛΑΝΤΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2

ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

ΣΤΑΘΑΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΑΧΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΓΡΟΝΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2

ΡΟΥΣΣΟΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΩΜΑΣ

2

ΜΑΚΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΧΡΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ

ΑΡΙΣΤΕΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΘΩΝ

3

ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4

ΤΣΟΥΠΡΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΗΡΙΝΘΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΒΡΕΤΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

2

ΔΗΜΑΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

ΜΟΣΧΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4

ΠΑΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΤΣΙΚΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΡΚΟΥΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΑΓΙΑΣΟΦΙΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2

ΚΟΜΠΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΚΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΠΟΥΛΙΠΟΥΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3

ΣΠΑΘΑΡΙΩΤΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΠΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΛΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΚΑΒΟΥΡΑ

ΑΡΓΥΡΗ

ΣΤΑΥΡΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΓΟΥΒΙΩΤΗ

ΕΥΜΟΡΦΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

ΤΣΟΥΠΕΗ

ΜΑΡΙΑ

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

4

ΦΙΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΒΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

3

ΜΑΚΡΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΠΑΝΤΑΖΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΟΦΥΛΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΑΚΛΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

 

1

ΤΖΟΥΒΑΝΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ

2

ΤΣΩΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ